Mesajı Okuyun
Old 29-01-2018, 16:43   #1
İlknur27

Varsayılan Yuva yıkan kayınvalideye maddi ve manevi ceza verilsin

4 yıllık evliyim 2 çocuğum var eşim çalışmak istemiyor bana ve çocuklarıma bakmıyor şuan annesinin mülkünde oturuyoruz sürekli evime gelip kocamla aramı bozuyor bana danışmadan evime girip çıkıyor hakaret ediyor 1 yıllık evliydim yuvamı yıktı babamın evine git4im tekrar birleştik eşim özür diledi filan şimdi gene yıkıyor annesi yuvayı 5 tane evi var annesinin arsaları var bizim oturduğumuz eve gelip sürekli tahrik ediyor huzursuz ediyor eşimde onu destekledi 2 çocuğum sürekli ağlıyor annesinin evime gelip bağırması yüzünden ailem maddiyatsızlıktan bana destek olamıyor şuan boşanma raddesindeyiz gidecek yerim yok üniversite mezunuyum ama çocuklarımdan dolayı çalışamıcak durumdayım kayınvalide ve eşime dava açmak istiyorum maddi ve manevi tazminat davası sonuç ne olur bilemiyorum dava açacak avukat tutacak paramda yok ne yapmam lazım bana bir yol gösterin çok yıprandım ağlamadığım gün yok günlük uykularım kalmadı kaynanamın sürekli eve gelip huzurumuzu bozması yüzünden 1 yaşındaki oğlumu emziremiyorum sütüm çekildi. Lütfen ne yapmam gerektiği yönünde beni yönlendirir misiniz.kaynanam dan ve eşimden şikayetçiyim boşanmakta istemiyorum ama başka yol bırakmıyorlar