Mesajı Okuyun
Old 04-02-2012, 03:39   #44
umutlaw

Sizinki bir sey mi ustad vallahi cok sansliymissiniz.
Iki yil once bir gayrimenkul alimindan vazgecilir, pesinen odenen harc yaklasik 1000 TL. para iadesi istenilir, tapu defterdarliga defterdarlik tapuya yine tapu belediyeye ve sonra is cozulemeyince tapu kadastroya yazi yazilsin postaya kendiniz verin is cozulur deniilir, tabi hemen islemlere baslanir, tapu kadastroya giden posta ertesi gun ulasir ulasmasina ancak sorun surdaki tam 7 ay sonra kayda gecer, ben hala olayin sokundayim nasil oldu diye : ) tabi 7 ay sonra tekrar tapu, tekrar defterdarlik ve en son olay tartiismalara yol acar, her yere sikayet dilekcesi yaziliyor ancak sorun su ki para kimde kimsenin haberi yok : ) birde ne olsun meger tapu kadastro 7 ay sonra kayda gecen dilekcenin cevabini bir ay sonra vermis odemenin kime yapilmasi gerektigi belirtilmis, daireden cep telefonu aranamadigi icin bize ulasilmamis, adres satin alma vaadiyle satisa kadar gidilip iptal edilen gayriimenkulun bulundugu yer olarak belirlenmis (asil dilekcede dogru adres varmis bakmaya tenezzul edilmemis) sonra bir zarf gonderiilmis ancak tabi o adreste biz olmadigimiz icin zarf geri gelmis, kisi bulunamamistir para tekrar maliyeye iade edilmis : ) evetttttt ve ben parami tam 14 ay sonra alabildim ustelik firca yedim aslada sesimi cikarmadim tabi ki haksizim meger ben mektubu elden ankaraya goturmeliymisim neden postaya vermisim : )