Mesajı Okuyun
Old 17-04-2012, 00:21   #1
destek

Varsayılan Cinsel İcerikli Konusma ve Boşanma

mrb bn 10 yillik evliyim esimle sorunlarimiz oluyordu zaman zaman fakat son zamanda yasadigimiz olaylar cigirindan cikti.. kendisi esrar kullaniyor alkol ve yani gec gelmeler eve buda aramizda sorunlara sebeb oluyordu bu cinsel hayatimizida etkiledi kendisi nette cinsel icerikli yazismalar yapiyordu ve bn tamamen sogudum ve sonrasinda sende yap sende yaz ne olcak diyerek benide tesvik etti ve bnmde bu sekilde bir yazismam oldur kendisine bir bilene soralim dememe ragmen yok ne isimiz var diyip gitmeye yanasmadi hc bir sekilde bnde ona inandim bu sekilde istersin falan dedi kayit programi yerlestirmis bilgisayara... ve beni dövdü bnde sikayette bulundum daha öncede dayaklarina maruz kalmistim hc bir sekilde disa yansitmamistim bn sikayet ettikten sonra bosanma davasi acmis üstündeki her seyi baskasina devretmis ve bosanma dilekcesinde esim baska erkeklerle cinsel icerikli konusma yapiyor yasadiklarimi kimselere diyememistim zamaninda esimdir diye ne kanitim var ne delilim suclu durumda gözüküyorum korkuyorum hakimin karari ne olur.. cocuklarin velayetini anneye vermek istiyorum demis tek olumlu sey bu..maddi olarak hc bir sey alamazmiyim elimde delilim yok diye tek suclu bnmiyim bn kendim yasadim bunlari nasil ispatlarimki dört duvar arasinda cocugumumu dinletiyim sahit olarak onada yazik deilmi bilemiyorumki yardim edin simdi kendisi bir bayanla yasiyor davamiz henüz görülmedi daha bnde cocuklarimla beraber yasiyorum ayriyiz yani 1 senedir yasayabilirmi baska biriyle..