Mesajı Okuyun
Old 11-06-2007, 09:46   #54
Av.Aylin ARIKAN

Varsayılan Tüm meslektaşlarıma saygılar sunarım.

Alıntı:
Yazan Admin
Merhaba,

Aramıza yeni katılan üyelerimiz zaman zaman kendilerini tanıtan mesajlar yazmak veya diğer üyelerimizle selamlaşmak ihtiyacı duyuyorlar. Bu nedenle bu üyelerimiz için özel bir konu açalım ve bu tip mesajları bu konu altında toplayalım istedik. Eğer yeni bir üyemizseniz ve diğer üyelerimizle selamlaşmak istiyorsanız, bu konu bir yanıt ekleyebilirsiniz.

Acemilik ve yanlışla başka konular içine eklenen tanışma ve selamlaşma mesajlarını da, forum yöneticilerimiz bu konu içine taşıyacaklardır.

Elbette diğer tüm üyelerimizde yeni üyelerimize burada hoşgeldin demek isterse, bu konuya bir yanıt ekleyebilir veya mesajına teşekkür ekleyerek yeni üyemizi teşekkür sistemimiz ile de tanıştırabilir.

Ancak siteyle/forumla ilgili soru ya da soruları mümkün olduğunca bu konu içine yazmamanızı ve bu konuyu sadece tanışma amaçlı kullanmanızı rica ederiz. Soru ve sorunlar bu konu içinde gözden kaçabilir veya yanıtsız kalabilir. Eğer aklınıza takılanlar varsa, bu linke tıklayarak site ve forum yöneticileri ile iletişim alanımızda sorabilirsiniz.

Bu konu başlığı içindeki mesajlar zaman içinde çok artarsa veritabanını rahatlatmak adına eski mesajları zaman zaman temizleyebiliriz.

Ben tüm yeni üyelerimize peşinen hoşgeldiniz diyorum.
Efendim, böyle seçkin, kaliteli ve saygın bir hukuk sitesine üye olduğum için çok mutluyum. Eminim bu site aracılığıyla bir çok meslektaşımla uzun süreli dostluklar kuracağım. Hepinize iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum.