Mesajı Okuyun
Old 29-12-2007, 12:19   #138
Mustafa ÖZCAN

Alıntı:
Sayin Ozcan,birseylerden nasil zevk alindigini bilebilmeniz icin onu tatmaniz gerekebilir. Cok guzel gorunen pastanin tadi nasil olabilir sizce? Bunun icin bir dilim alip tatmaniz gerekecektir. Yoksa anlayamayacaksinizdir. Heteroseksuel iliskilerde ters iliski oluyor mu olmuyor mu ancak yasayanlar bilir.Toplumsal tabu olan kizlik zarı sacmaligindan dolayi kadinlar ters iliski yasamiyorlar mi sorarim size? Escinsel seksuel iliskiler icinse birakin onlar bunun ne olduguna karar versinler,siz degil. Ancak siz bu iliskide taraf olursaniz bu konuda hoslandiginiz durumu yasarsiniz. Bunlari yazmak istemezdim ama mecbur ediyorsunuz maalesef.

Ben bu pastanın tadını hiç merak etmiyorum. Çokta güzel görünmüyor bana. Eşcinselliği asla cinsel kimlik olarak kabul etmiyorum. Saygıda duymuyorum. Sadece acıyorum.

Hukukçu kimliğimle eşcinsellerin dernek kurmasına bir engel şu anda olmadığını söyledim. Ancak yine aynı hukukçu kimliğimle Milletvekili olsam, bu bataklığı kurutmak için gerekli yasal çalışmalar yaparım.

Sayın yöneticilerden benimde bir isteğim var. Lütfen yukarıdaki eşcinselliği özendirici satırları siliniz... Pasta falan. Gerçi çocuk yok burada ama konuklardan falan gelen olur, pek hoş değil bu satırlar ve hukuk sitesinde eşcinsellik reklamı gibi olur...

Eşcinselliğin hukuki, ahlaki boyutunumu tartışıyoruz, eşcinselliğin iyi bişey olup olmadığını tavsiye edilip edilmeyeceğinimi ?? Aklıselimlerin dikkatine...

Saygılarımla...