Mesajı Okuyun
Old 29-12-2007, 03:24   #131
Mustafa ÖZCAN

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sayın Özcan,
Yazdıklarınıza şaşırmaktan yoruldum inanın.

Bir tane örnek verebilir misiniz, arkadaşı eşcinsel diye etkilenip eşcinsel olan?

Eşcinselliğin sapkınlık olduğuna ilişkin düşüncenizin dayanağı nedir? Cinsel tercihlere saygı duymayacak kadar gelişmemiş olmanız olmasın bu önyargının dayanağı? Tıp eğitiminiz var mı da "hastalık" diyebiliyorsunuz? Tedavi konusunda önerileriniz nedir? Antibiyotik mi? Aşısı var mı eşcinselliğin?

Çocuğunun eşcinsel olmasını hiçbir normal ana-baba istemez; şu an eşcinsel olanların ana-babaları dahil. O halde eşcinsellik diye bir kavram, bir gerçek neden var?

Dernekler Kanunu "izin" aramamaktadır, bilginize.

Dernek kurulmasının "eşcinselliğin artmasına yol açtığı" yolundaki ilginç görüşünüzün kanıtlarını da merak ediyorum doğrusu.

İnsanı, insan olarak kabul etmek bu kadar zor mu arkadaşlar?

Not: Yazım hatası sonucu bir harf değiştirildi.

Atasözlerini çok severim. İmbikten geçip yüzyılların birikimleri sonucu olaylar hakkında son noktayı koydukları için. Siz hiç hatalı atasözü gördünüzmü ? Ben görmedim... Gördüm diyen varsada merak ediyorum şahsen, çünkü gördüm diyenide hiç duymadım. Bazen sorarım bu soruyu insanlara.

"KIRATIN YANINDA DURAN YA HUYUNDAN YA SUYUNDAN KAPAR" demiş atalar. Şimdi bir eşcinselle birlikte vakit geçiren bir müddet sonra huyundan huy kapmaya başlar. İnsan davranışlarında geçişgenlik vardır. Buradaki yazışmalarımızdan bile birşeyler kapıyoruz. Takip edin kendinizi önce, kendinize ait olmadığı halde dışarıdan kapıp kullandığınız sözcükler ve davranışlar bulursunuz bulmam diyen yalan söyler.

Yukarıda yazıklarımda izah ettiğim psikolojik kaynaklı olanlara Psikiyatr tedavisi uygulanmalı elbet. Bilinçaltına inilerek psikiyatri ilaçları eşliğinde terpiler uygulanır. Sonrası uzman işi. Antibiyotikte verilebilir tabi bu arada, grip ilaçları falan da iyi gelir heralde

Sayın Aladağ bir soru, yukarıda bu konuda yazdıysanız özür çünkü hepsini okuyamadım.

Sizce Eşcinsellik Normalmidir..??