Mesajı Okuyun
Old 28-12-2007, 22:10   #126
Gemici

Alıntı:
Yazan Mustafa ÖZCAN
HUKUKÇU TAKILMAK : Hukuk uygulamasından habersiz masa başında hukuk teorisi ile hareket etmektir.
HUKUKÇU (UYGULAYICISI) OLMAK: Pratikte işin içinde olan ve uygulamanın zorluklarını bilmek demektir.

Alıntı:
Yazan Mustafa ÖZCAN
Yine diğer bir gerçek, Eşcinsellik Sapkınlıktır. Cinsel tercihtir saygı duyarım diyecek kadar gelişemedim henüz. İyi ihtimalle hastalık derim. Tüm eşcinsellerin tedaviye ihtiyaçları var derim. Çocuğumun eşcinsel olmasını asla istemem, bu tür derneklere gitmesine de izin vermem...

Eşcinsellik Bir rahatsızlık olduğuna göre tedavi edilmesi gereken ve büyütülmeden mümkün olduğunca duyurulmadan mücadele merkezleri kurularak en asgari düzeyde ve kontrol altında tutulması gereken bir sosyal problemdir...

Sayın Mustafa ÖZCAN
Hukukçu Takılmak ve Hukukçu olmak sizin kavramlarınız. Eşcinsellik konusundaki tespitleri ne olarak yaptınız? Hukukçu takılmakla mı, sosyolog takılmakla mı, psikolog takılmakla mı yoksa hukukçu, sosyolog ve psikolog olarak mı?

Bir de merak ettim mücadele merkezleri nasıl çalışacak? Ben hasta değilim, kendimi normal hissediyorum diyenleri doktor raporu ve mahkeme kararı ile mi oraya götürüp kontrol altında tutacaksınız?

Saygılarımla