Mesajı Okuyun
Old 28-12-2007, 20:48   #125
Av.Cengiz Aladağ

Sayın Özcan,
Yazdıklarınıza şaşırmaktan yoruldum inanın.
Alıntı:
Arkadaşının kim olduğunu söyle kim olduğunu söyliyeyim demiş atalarımız. Arkadaşlıklarda ve ilişkilerde geçişgenlik vardır. Yani insan arkadaşının davranışlarından etkilenir. Huyundan huy kapar.
Bir tane örnek verebilir misiniz, arkadaşı eşcinsel diye etkilenip eşcinsel olan?

Alıntı:
Yine diğer bir gerçek, Eşcinsellik Sapkınlıktır. Cinsel tercihtir saygı duyarım diyecek kadar gelişemedim henüz. İyi ihtimalle hastalık derim. Tüm eşcinsellerin tedaviye ihtiyaçları var derim. Çocuğumun eşcinsel olmasını asla istemem, bu tür derneklere gitmesine de izin vermem...
Eşcinselliğin sapkınlık olduğuna ilişkin düşüncenizin dayanağı nedir? Cinsel tercihlere saygı duymayacak kadar gelişmemiş olmanız olmasın bu önyargının dayanağı? Tıp eğitiminiz var mı da "hastalık" diyebiliyorsunuz? Tedavi konusunda önerileriniz nedir? Antibiyotik mi? Aşısı var mı eşcinselliğin?

Çocuğunun eşcinsel olmasını hiçbir normal ana-baba istemez; şu an eşcinsel olanların ana-babaları dahil. O halde eşcinsellik diye bir kavram, bir gerçek neden var?

Alıntı:
Dernekler ve bu konudaki her faaliyet ve serbesti eşcinselliğin artmasına neden olacağından DERNEK KURULMASINA İZİN VERİLMESİNİ DE DOĞRU BULMUYORUM...

Dernekler Kanunu "izin" aramamaktadır, bilginize.

Dernek kurulmasının "eşcinselliğin artmasına yol açtığı" yolundaki ilginç görüşünüzün kanıtlarını da merak ediyorum doğrusu.

İnsanı, insan olarak kabul etmek bu kadar zor mu arkadaşlar?

Not: Yazım hatası sonucu bir harf değiştirildi.