Mesajı Okuyun
Old 30-07-2010, 10:28   #1
Konuk

Dikkat eski eş mağduru

merhaba bundan 7 yıl önce eşimden ayrıldım.9 yaşında bir oğlum var.Eski eşim beni sürekli taciz ediyor hakaret ve darp ve her defasında şikayette bulundum sonuç ufak bir ceza en son 2,5 habis cezesı aldı ve hakimin karaına karşı koydu temyize gitmiş temyiz sonucunda karar değişirmi?ben artık türkiye hukukuna güvenimi kaybediyorum benim sonuçlanmış 3 davam var sürmakte olanda 3 davam var.en son açılan dava oğlumu benden habersiz okuldan alması ve bena gönderdiği hakaret içeren mesajlar bazende görmek için 1 saat alıyor birkaç gün getirmiyor telefonla arıyorum telini açmıyor.sonuçta şikayet davam açıldı ama kendisi hala hiç birşeyden korkmadan alıyor getirmiyor tek başıma yaşıyorum ve çalışan bir bayanım gidip savcılığa müracaat ettim bana her aldığında gidip şikayet dilekçe vermem gerekiyormuş ben işyerinde sürekli çıkıp adliyeye gidemem çalıştığım işyerindenmi kovulayım çocuğun veleyeti bende babasının ayda bir görme hakkı var.Oğlumla düzenimiz bozuldu psikolojik yöndende baskı altındayız..bunlar sadece özet