Mesajı Okuyun
Old 13-11-2007, 11:33   #8
sarissa

Mutlu

Alıntı:
Yazan Av.İsmail
Değerli meslektaşlarım,daha önce arkadaşlarımızdan biri tarafından söylendi sanırım: Bu kovan bal yapıyor.
Petekleri arasında dolaşan kişi,gözlerden birinde mutlaka kendine ait bir şey bulur,balından istifade eder.Tartışmaya açılan bu konuda ,bende kendime bir nasip buldum.Teşekkürler.
…..burada şöyle aşağılardan yukarı doğru bir göz attım ki, kovana nazar eden Sahibinin ( internetin siber kanallarında ebediyete intikal eden , esrarengiz saygıdeğer üstad : admin ‘in)ruhaniyetini gördüm.—O’ na selam ederim.
-- şimdi bir parça bal da ben katmaya çalışayım.

--değerli meslektaşım sarissa, sn.hidayet’in eklemiş olduğu Yrg.kararının son paragrafında açılması gereken davaya işaret ediliyor.Ben şöyle ifade ediyorum ( daha doğru bir ifade bulan olurda yanıt verirse iyi olacaktır.)
--DAVA: Tapuda Malik Görünen Kişilerin Davacıların Murisleri Olduğunun Tespiti davası. (veya)
--DAVA: Tapu Kaydının Davacıların Murislerine Aidiyetinin Tespiti davası. …. Gibi olmalı.

(Not: Üstad admin’in ,kovandan kaçan O iki kızgın arıyı bulacağına inanıyorum. )
sevgi ve saygılarımla…..

Sayın İsmail

Benim bu davadaki halimi arı kovanından başka bir kelime ifade edemezdi. Bal kovanı ne iki kızgın arı kim bilmiyorum ama benim kafam bu davada gerçekten arı kovanına döndü. Araştırdıkça konu karmaşıklaşıyor ve karşıma yeni seçenekler çıkıyor. Ne yapacağımı kestiremiyorum. Üstelik 30-35 kişilik müvekkil gurubu sorunlarının %100 çözüleceğine inanıyor..

Saygılarımla...