Mesajı Okuyun
Old 13-04-2002, 14:54   #12
kurat

Bütün site üyelerini selam ve saygı ile selamlıyorum,
(Özellikle Av. Adil Giray Çelik ve Site Yöneticisi)
Bu siteye üye oldum olalı site içerisinde (bence hiç gerekli olmayan) takma isim kullanup kullanmama konusunda bir tartışma yapılıyor. Şimdi ben de takam isim kullanan üyelere cevap verilmeyeceği veya görüşlerin onlarla paylaşılmayacağını söyleyen arkadaşlara soruyorum, bu siteye üye olurken acaba neden böyle bir şeye imkan verdiler? siteye üyelik şartlarını tamamen inceledim buna engel bir durum da yoktu. bu nedenle de takma isimkullandım. sevdiğim de bir takma isim. ayrıca, siteye üyelik koşulları içerisinde doldurulması zorunlu olan bütün bölümleri de doldurdum. orada ad ve soyad zorunlu unsur değildi!!!

ama hala merak eden varsa mail göndersin açıklayayım. ayrıca bilgilerinizi de kimseyle paylaşmak istememeniz sizin bir tercihiniz. biz buna da saygı duymak zorundayız. ancak ortaya atılan fikirlerin kaynağını da bu siteye üye olan ve bu siteyi sürekli takip eden birisi olarak bilmeye hakkım olduğunu düşünüyorum.

son olarak butür anlamsız mazeret ve beyanların site ortamının güzelliği ile de bağdaşmadığını da belirtmek istiyorum. eğer site yönetimi bu konu da bir karar alırsa bu karara da uyacağıı saygı ile belirtiyorum

Teşekür ederim