Mesajı Okuyun
Old 06-06-2007, 13:26   #208
suskun_juliette

İçimden bir şey yapmak gelmiyor bu günlerde.Aynı sokaklarda aynı yerlerde bilindik bir kahve fincanı ve alıştığım ezber tat..Ağustos sıcaklarına özenir bir hava dolanıyor sokaklarda..Ağaçlar bezgin,toprak suskun..İçimde bir adam geziniyor bu günlerde..Mağrur bakışıyla dimdik duruyor karşımda..Koşuyor ta derinlere,En can alıcı aşkları alıyor eline..Tek tek sorguya çeker gibi..En acılı yaralarımı buluyor,ayaklarıyla basıyor ölülere.İçimde ölenlere..İniltiler duyuluyor kalbimin mahzenlerinde..Zindan kadar izbe,karanlık ve bir mezar kadar soğuk..İçimdeki Adam aldırmıyor idam fermanlarını okuyor sırayla..Yine kanlı sahneler..Bu günlerde her şey eskisi gibi..Hiçbir şey eskisi gibi değil her şey eskisi gibi..Çelişiyorum kendimle bu günlerde..Kendime daha bir yabancıyım,olabildiğince sorular soruyorum kendime..Aldım karşıma kendimi,bir bir sordum her şeyi.O da ben o da benim gibi..'Bilmem' deyip geçiverdi tüm sorulara.Oysa ki ben öyle derdim bir soruya yanıt vermek istemediğimde..İçimdeki de bana oyun oynuyor,beni taklit ediyor..Kaç parçayım kaç kişiyim şu günlerde..Sorularım yanıtsız,oysa o da bilir bir suallerin yanıtsız kalması hırçınlaştırır beni..Ürkmüyor benden,Lanet Olsun Çok İyi Bir Düşman..!Çok iyi tanımış beni,kendi silahlarımla mağlubiyeti tatmaktan yorulmuşum..Düşündüm yine,Ne yapmalı,Nasıl Susturmalı İçimdeki Sesleri..Bazen Hiç Kimsenin Bilmediği Bir Melodiyle Enstrümanları Belirsiz Tanımlanamayan Bir Müzik Duyuyorum..Kimi zaman hızlanıyor,beni sarhoş ediyor.Kimi zaman tam hayatı kabullenebilmişken bir acıklı ezgi oluveriyor..Ciddiyim bu sesleri çözebilmeliyim..Kim bu,Kim içimdeki?Sözsüz şarkılar mırıldanıyor,ya da hiç bilmediğim bir lisan..Bu günlerde aynı anda birkaç kişiyim..Bu günlerde İçimdekiyle savaşıyorum,birden hayatın ortasını delip geçen o müzikle beraberim..