Mesajı Okuyun
Old 01-06-2007, 15:31   #193
suskun_juliette

Kırık Sazıyla Eski Bir Parça Çalan Dilenci Gibidir Gözümde Senin Hayat Dediğin..Yine Benden Bir Şeyler Alabilme Umuduyla Kapımda..Ellerimle İtip Karanlık Sokaklara Savurdum...Yine Ve Yine Direndi Bana..İsyanım Sana,İsyanım Gözlerini Yerlere Çalanlara...Alaycı Bir Gülümseme Takındım Dudaklarıma..Hafifsin Hayat,Omuzlarımda Ufacık Bir Serçe Gibisin..Sallanıyorsun Her Adımımla...Uçmayı Bir Türlü Öğrenemedin Ey Küçük Kuş,Bak Kaç Göç Mevsimi Geldi Geçti,Baharlara Yaban Kuşum Benim..Kışları Hep Sevdin,Fırtına,Boran Kırdı Kanatçıklarını..Kötürüm Kaldın Benim Yanımda..Ah Benim Zamana Baş Kaldırana Hayatım...Bilmez Misin Ki Karşında Azılı Bir Düşman Var..Bilmez Misin Ki Kaç Savaşçı Mağlubiyeti Tattı Onun Avuçlarından...Ve Sen Aciz Serçe..Ya Sen?Bu Kaçıncı Mağlubiyettir Hesabını Tutabildin Mi?Ah Benim Asi Yüreklim...Ne Kadar Da Bensin...Hüzne Değgin Bir Yüzümüz Var Seninle..Gökkuşağını Çıkarıp Atmıştık Resimlerden,Sıcaklık Yoktu Sözlerimizde,Çoktan Terk Eylemişti O Aşk Dolu Sözcükler..Biz Seninle Hep Bir Şekilde Yürüyebildik,Ama Senin Uçup Gitmen Gerekirdi Oysa Ki..Bilirsin İşte...Anlaman Lazım,Mevsimler Değişip Duruyor,Ah Benim Sadakati Sonsuz Küçük Serçem...Daha Kaç Güz Serilecek Seninle Önümüze...Belki Ömrün Kısaydı,Omzuma Yapışıp Kaldığın Gün Ya Sen Yaşamayı Öğrendin Ya Da Benden Eksilip Hesabına Katıldı Yıllar..Ölüm Habercisi Gelecek Mi Sence Bugünlerde?Hislerine Hep İnanmıştım Bilirsin..Belki De Tek İnancımdın..Susmamalısın..Söyle Ölüme Kaç Adım Uzaklıktayız..Sayıyor Musun Sen De?Bence Bu Kadar Olmalı,Bu Kadarı Kâfiydi...Ah Sen Hep Daha Fazlasını İstedin..Gün Geldi Omzumdaki En Ağır Yüktün,Gün Geldi Tüm Yağmur Bulutlarını Taşıdın Başıma Ve Her Gün Islak İzler Bıraktın Omzumda..Çok Ağladın Zavallım...