Mesajı Okuyun
Old 18-07-2006, 00:23   #28
bertrand

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sizin örneğinize tekrar dönersek. Ensest ilişkide iki tarafın rızası yoktur. Genelde küçük bir çocuk ve akrabası sözkonusudur. Burada güçler dengesi sözkonusu olmaktadır. O halde size göre sübyancıları da mazur görmemiz lazım... Ama eşcinsel ilişki de iki tarafın da rızası vardır. Siz cinsel tercihten sözetmektesiniz ama bu da yanlış bir niteleme, doğrusu cinsel yönelimdir. Ve eşcinselliğin hastalık olmadığı ve hatta sapkınlık olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Selam,

İki tarafın rızası bulunan ensest ilişkilerle karşılaştım ve taraflar kardeştiler. Evlenmelerine müsade edilmeli mi sizce?

Eşcinsel kendi cinsinden biriyle birlikte olmak istiyorsa, belki iki kardeşte birlikte olmak istiyor. Eşcinsel evliliklere ılımlı bakmanıza rağmen enset ilişkilere karşı çıkmanızda hala mantık hatası var.

Eşcinsellik demişken, gerçi sadece benim kişisel inancımdır sizler ne kadar referans alırsınız bilemem ama, bu tercihlerinden dolayı, yaratıcı tarafından yok edilen toplumlar mevcut. Bilim istediği kadar aksini iddia etsin. Normal insanlarda bu eğilim bulunmaz ve bu insanların tercihleri benim açımdan sapkınlıktır.

Saygılar...