Mesajı Okuyun
Old 03-01-2009, 18:02   #4
Konuk

Soru Sayın Akyüz

Koruma kararını uygulayamadık çünki; annemde bende çalışıyoruz, babam sürekli alkol kullandığı için evden uzaklaştırırsak daha fazla öfkelenip annemi veya beni dışarda sıkıştırmasından korktuk. Evde aldığı akıllar doğrultusunda hiç bir şey yapadan yalnızca uyumaya geliyor.Hiç bir şekilde odasından çıkmıyor. Ve bize hiç bir şekilde bulaşmıyor. Önümüzde 3 ayımız var. Bu 3 ay içerisinde annemle ben elimizden geleni yapmaya karar verdik. Tabi geç kalmamışızdır umarım. Bu saatten sonre ne yapabilriz bilmiyorum . Ama hakimin duruşmalar daki tutumu bana farklı şeyler düşündürdü. Kesinlikle bizi konuşturmuyor. Ve annemin şiddet yüzünden bu davayı açtı fakat hakim annemin ve benim eve geliş gidiş saatlerimizi inceliyor. Babamın yaptığı ödemeleri inceliyor. 26 mart 2009 da karara bağlıcam dedi.Kafamda ki diğer bir soru ise olayları görmeyen işitmeyen insanlar dinlendi ben olayı bire bir yaşayan tek insanım ve hiç bir şekilde dinlenmedim. yalnızca koruma kararı almak için mahkede ben konuştum oda aile mahkemesiydi.farklı bir hakimle konuştum. O beni dinlemişti. derdimizi anlatabilmiştim Fakat şu an bişey sormamız mümkün bile değil.