Mesajı Okuyun
Old 18-04-2008, 15:21   #1
Konuk

Varsayılan Evini Terk Eden Evli Kadın, Polis Tarafından Eşine Ve Ailesine Teslim Edilir Mi?

benim sorularım şu ben evli bir kadınım ama eşimden çocuklarımdan kendi ailemden şidet görmek teğim vb şeyler ve ben bir süre önce bir insanı sevdim onla mutlu oldum ve onun yanına kaçtım buarada ben 41 yaşında yım ve beni polisler sevdiğim insanın evine gelip beni ve sevdiğiim insanı alıp karakola götürdüler bu arad benim ifademi aldılar ve ben ifademde kendi isteğimle geldiğimi belirttim ve ne eşimle konuşmak nede kendi ailemden biriğyle konuşmak istemediğimi ve görüşmek bile istemediğimi belirtmeme rağmen beniailemle görüş türmek üzre ailemin karşılarına çıkardılar ve ailemden hem hakaret hem tehtitler almama rağmen ben onlara gitmek istemediğimi ve onlarla gelmiğcemi belirtmeme karşın polisler beni aileme teslim ettiler eğerki onlarla gitmezsem sevdiğim insanı evli bir insanı alı koymaktan tutuklayacaklarını beyan ettiler ve benide sığınma evine yolayacaklarını ordaki kişilerde beni aileme teslim edeceklerini beyan ettiler ama ben sevdiğim kişinin yanına kendi isteğim ve arzumla gittim ve kendi arzumlada orda kladım ve çok mutluydum ama şimdi çok mutsuzum eşime karakoldan beni teslim ettikten sonra beni arabada başaldılar tartaklamaya ve eve gerlince hem oğlum hem ağbim hem nikahlı olduğum insan beni dövmeye bana hakaretler yağdırmaya başladılar ve beni ölümle tehtit etmekteler ben se kapana kısılmış fare gibiğim boşanmak istiğorum baskı var üzerimde ve tehtit ediğorlar beni bende korkuyorum evden bile çıkartmıyorlar beni acaba ben evden çıkabilirsem ve sevdiğim insanın yanın atekrar gidersem ve sevdiğime herhangi bir hukukii zarar gelirmi ve sevdiğim beni çok seven mutlu eden o sevdiğim insanıpolis tutuklarmı ve4 beni tekrar eşime yada benim ailemden birilerine verirlermi kiğ ben ne nikahlı olduğum eşime geri dönmek istiğorum nede ailemden birisine gitmek istiğorum sadece isteğim sevdiğim insanın yanında klaıp onun yanında klamak istiorum ve boşanma dilekçemide nikahlımolduğum insanın yanında vermek istemiğorum korkuyorum beni öldürürler diğe ne olur bana bu konularda yardımcı olun yalvarıyorum size ALLAH AŞKINA BANA YARDIMCI OLUN YAL VARIYORUM SİZE NE OLURRRRRRRRRR YARDIM EDİNİZ BANA