Mesajı Okuyun
Old 05-01-2008, 17:48   #1
Konuk

Soru Kızımın Velayeti Bende , Baba Ile Görüşme Süreleri,yaşanan Sorunlar,eski Eşin Baskısı

2 ay önce anlaşmalı boşandık. kızımın velayeti 7 yaşına kadar bana verildi.kzım 3yaşında ve bu zamana kadar sadece yaklaşık 4 ay (bebekken) beraber yaşadık.. ben annemlerle birlikte yaşıyorum. çalışmıyorum..annemlerde kiracılar. mahkemenin öngördüğü babayla görüşme zamanları çocuğum için uygun olmadığını düşünüyorum. kızım benden hiç ayrı kalmadı.15günde bir birgece babada ve yazın bir ay babada kalamaz..benden ayrı hiç durmuyor.onsuz hiçbir yere gitmiyorum. eski eşim beni sürekli tehtid ediyor..alırım kızı diye.bu zamana kadar hiç babalık yapmadı. şimdi yeni bir hayat kurmama izin vermiyor.o istanbulda ben başka bir şehirdeyim. onun maddi durumu ii.ben de çalışıp kızımla kendime bir düzen kurmak istiyorum ama kızımı alacak diye çok korkuyorum.hangi durumlarda kızımı benden almak için dava açabilir? ve bu üzerimde kurduğu baskı için ne yapabilirim?yaz ayı boyunca onda kalması mümkün değil kızımın çok küçük..ne yapabiliirm?