Konu: boşanmıyor
Mesajı Okuyun
Old 06-11-2007, 21:19   #3
Konuk

Varsayılan maddi manevi tazminat

bugün mahkemeye çıktık hakim eşime 6 ay tedbir verdi ama eveden uzuklaştırma vermedi bir gün içkili gelirde hakaret ederse diye savcılığa dilece verdi ve 3 ay ceza kesti . arıca eşimde boşanmayı kabuletti hakimde bana tazinat için tamam ama ev için bilirkişi veri ve şahiler istedi benden çünkü içki ve aldatmayı eşim kabul eti hakimde edavi istedi yalnız dayağı ve eve bakamayı eşim kabul etmedi şahitleri o yüzden istedi. banada kızım sen eşin için neler söyliyeceksin dedi bende 30 seeliğin hatrına sadece teblikattakinleri okuyun yeter dedim eşimde beni kötülemedi. ama tedbir nafakasından hiç bahsetmesi bana sadece sen ev hanımısın ve hiç gelirin yok ve seni bakacak insanda ok kızım dedi ve 12ci ayın 4 de attı . sorum neden hemen bizi boşamadı merak ediyorum . bir bldiğimi var acaba birde makemeye girmeden hakim dosyayı okuyomudur . benim raporlarımdan hiç bahsetmedi ömr boru tedavimden neden acaba bür mahkemeyimi şaitlri dinleyipmi karar verecek. sadece avukatıma sana yazlık yolları gözüktü dedi ne demek istedi . saygılar.