Konu: boşanmıyor
Mesajı Okuyun
Old 05-11-2007, 13:06   #1
Konuk

Mesaj boşanmıyor

yarın sabah 11ci ailemahkemesinde ilk mahkemem var. kusursuz olan benim ağşalanma ve alkol almaktan kadın yüzünden açtımve manavi maddi 20 milyar ve 400 milyon tedbir nafakası istedim. sorum ben kusursuz olduğumu biliyorum e eminim eşim çok suçlu. boşanmam derse hakim genede beni dinleyipte kanağat getirirse bışanabilirmiyim yoksa dava uzarmı . eşim ben eşimi seviyorum ayrılmam diyecekmiş bu atkilermi davayı. ama hala içiyor ve hkaret ediyor sadece evden ayrımasın her işi görülüyor evi otel gibi kullanıor . ayrılmassam evim kira eve gelmemesini hakimden istersen tedbir koyarmı . sizleri seviyorum ve takip ediyorum bizim gibi cahil kadınların haklarıda olduğunu ve bizim yanımızda olduüunuzu bilmek çok güzel ir duygu ben diyorumki biz yalnız değiliz bizi düşünen bir gurup gönüllü iyi insanlarda var bu sitede bu kadar işinizin arasında bzim gibi olan insnlara hep yardımcı oluyorsunuz buraya bir cevap yazmak bile bu kadar işinizin içinde vakit kaybı ama yazıyorsunuz . ALLAH SİZİ KORUSUN VE HUZUR VE MUTLULUK VERSİN ..