Mesajı Okuyun
Old 30-11-2004, 17:25   #19
Av. Adil Giray ÇELİK

Değerli Meslektaşım Dikici, iletisi ile gerilere anıların sonsuz derinliğine götürdü.

Alıntı:
İnternet sitelerinde ve foumlarda kimliğini gizleme gereksinimi sanırım bir korunma içgüdüsünü yansıtıyor. Aslında bir çok katılımcının da vurguladığı gibi biz şehir, yaş, mezun olduğu fakülte vd bilgilerine ulaşamadığımız müddetçe örneğin ALİ CAN gibi "gerçek?" bir isimle yazan bir üyeyi bile tam olarak tanımış sayılmayız, o da kimliğini tam olarak ortaya koymuş sayılmaz.

Alıntı:
Bu forumun tutturduğu düzeyi tabii ki tenzih ederim ama öyle web siteleri ve forumlara üye olunabiliyor ki bir süre sonra orada gerçek adınızla üye olmaktan huzursuzluk duymaya başlıyorsunuz. Nick kullanan forum üyelerinin de böyle bir kaygısı olabileceğini, ancak forumun bu günden yakaladığı düzey karşısında yavaş yavaş bizlere kendilerini tanıtacaklarını umut ediyorum.

Alıntı:
Kendi adıma, yazışmalarda gerçek kimliğimi kullanmaya devam edeceğim. Sizler tarafından tanınmanın kendim için bir kazanım olduğunu düşünüyorum.

Çok genç yaşında 7 Ocak 2003 günü kaybettiğimiz Ege Üniversitesi Patoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doc. Dr. (Hukukçu) Murat Alkanat bir doğruyu ne kadar güzel ifade etmiş.

Rahmetle anıyor, anısı önümde saygı ile eğiliyorum.