Mesajı Okuyun
Old 29-11-2004, 21:54   #17
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
http://www.superpoligon.com/oku.asp?id=10356

ENGİN ARDIÇ'IN KÜFÜR YAĞDIRDIĞI SON MESAJI

On Sun Nov 21 6:52 , engin ard&yacute;ç <ardic@turk.net> sent:

Belgesini de yayInlayIn...
BakalIm ne değişecek?
Size tekrar söylüyorum: Bu para benim paramd&yacute;r, yıllardır maaşımdan kesilen ve biriken beni kendi param...
Bunu da mı kıskandınız, buna da mı göz diktiniz imzasız ve şerefsiz ****** çocukları?

Saygıdeğer meslektaşımız Av. Adil Giray Çelik ne kadar haklı olduğunuzu bu mesaj kanıtlamaktadır.

Sözkonusu olay yaklaşık 10 gün önce medya ağırlıklı haber sunan www.superpoligon.com adresinde yaşandı. Engin ardıç, kendisi hakkında asılsız isnatlarda bulunulduğunu belirttiği bir takım takma isimli şahıslara ve hatta künyesi bilinmeyen habersitesi editörlerine küfretti.

Öyle ki bu küfürü resmen üzerine alan kimliği gizli editör çaresiz kaldı, şikayet bile edemez hale düştü. Çünkü Editör olduğunu ispatlayamayacak. Kimliği gizli.

Bir de olayın bu boyutu var. Hep kimliksizler hakaret edip, küfretmez bazen de işte böyle kimliği açıkça ortada olan birisi alenen kimliksizlere küfrettiği halde, küfrü yiyenler hiç bir şey yapamazlar.

Not: Engin Ardıç bu mesajın kendisinden sadır olmadığı yönünde tekzipte de bulunmadı.

Haklılığınız ve sezginiz açıkça ortada sayın Çelik.

Selam ve saygılarımla.

Av. Mehmet SAİM DİKİCİ