Mesajı Okuyun
Old 19-09-2012, 16:05   #17
eşitlik mi

Alıntı:
Yazan Av.PUDY
Sayın meslektaşlarım, sevgili arkadaşlarım bir dosya için telefonla aramış olduğum hukuk bürosunun sahibi olan avukat arkadaş nedense meslektaşları ile muhatap olmada kendisini fazlaca üstün görüyor ve dolayısıyla bir avukat olarak sekreterle muhatap olmak zorunda bırakılıyorum hoş sekreterlerimizle muhatap olmak kötü birşey değil tabikide ama nacizane hissettiğimi hiisetmenizi istemem ve bu sekreter arkadaş bağıra bağıra konuyla alakasız lafları ağzıma tıka tıka konuştu...Hepimizin bürolarında sekreter arkadaşlar güzel güzel çalışırken kibarlığı elden bırakmazken Sayın avukat arkadaşn bu cürretkarlığı nasıl bu arkadaşa sağladığını çok merak ettim ..Arkadaşlar lütfen sekreter arkadaşlarımızı uslüpları konusunda itina ile uyaralım uyarmayanlarıda kınayalım! aslında kim olduğunu burdan söylemek lazımdı açık açık ama neyse...ah o meslektaşa bir ulaşabilsem ben...

Haddi Bilmenin İslamın 6.şartı olduğuna inanan biri olarak, bilmeyenler için haddini bildirmenin gerektiğini de düşünüyorum,yöntemler konusunda kişinin karakter ve kabiliyeti elbette belirleyici