Mesajı Okuyun
Old 05-08-2008, 12:32   #28
Av. Hatun Olguner

Saim Bey,ben içtihat eklemeden önce konuya ilişkin hukuki çözüm önerilerimi kendim zaten yapmıştım ve hatırlarsanız içtihat eklememi istediğinizde,ancak p.tesi günü işyerindeki kaynakları kullanarak aktarabileceğimi size bildirmiştim. Bazı arkadaşları rahatsız eden ve dikkatten kaçırmak isedikleri mesele bu. İçtihatlardan önce yapılan yorumların tümünün içtihatlarla da desteklenmiş olması. Soru sahibinin bir teşekkür etme nezaketinden bile yoksun ve yapılan açıklamaları yok sayarak sorunun başına geri gitmesi,beni üzmedi de..., THS de bu yapıda ve düzeyde olan özel bir grubun alıştığım ve yadırgadığım reflekslerinin, benim için hiçbir önem taşımasa da,farkında olunduklarını anlatmak için yazdım yukarıdaki mesajı. Bu tip insanlar beni üzemez. Buraya yaptığım katkılar,insani ve mesleki paylaşımın değerini bilen,bu paylaşıma ihtiyacı olan ve bende birikmiş mesleki bilgi ve verileri benim paylaşma sorumluluğumdan kaynaklanan katkılardır ve bu güzel duygu ve paylaşımı karşılama niteliği olan sessiz ve saygılı çoğunluk içindir.

Biz,hayata çirkin ve negatif itmelere değil,güzel ve insancıl çağrılara ve alanlara odaklanarak katılırız. Ötekiler bizi değil ancak kendilerini üzebilirler...