Mesajı Okuyun
Old 04-08-2008, 13:27   #193
SINIRSIZ

Alıntı:
Yazan Serpil GÜNEŞ
henüz öğrenciyim kesin bi yargıda bulunamam ama belirtmeliyim ki eşimin hukukcu olması beni mutlu etmezdi. eşimle aramzda hep bir rekabet söz konusu olurdu ve bu da hoş bir durum değil .
teşekkürler.

eşler arasında rekabet olmaz.. onun başarısı kazancı kesin tartışmasız bir biçimde sizi de olumlu etkileyeceğinden her zaman onun daha da iyi olmasını istersiniz. ve takdir edilir ki her zaman daha da iyi olmasını istediğiniz ve isteyeceğiniz biri rakibiniz değildir.. benim eşim de avukat..üstelik aynı bürodayız.. herkesin işi ve hayatı başka tabi..fakat ben eşimin yanında yakınında olmaktan ötürü memnunum.. fakat bazen düşünüyorum ayrı bürolarda olsaydık... adliyelerde tesadüfen karşılaşsaydık arada bb.mizin bürosuna çay kahve içmeye gitseydik,arada buluşup beraber öğle yemeklerine çıksaydık daha da güzel olabilirdi belki... böyle aslında bir şey paylaşmadığımız halde sürekli yanyana olduğumuz için sanki çok şey yapıyormuşuz gibi görünüyor ve bir zaman sonra bunu farketmiyoruz bile... ikisinin de iyi ve kötü yanları var işte.. ama rekabet bence her halükarda yok...