Mesajı Okuyun
Old 10-09-2014, 15:03   #1
Konuk

Varsayılan Boşanma/Evlendikten 3.5 yıl sonra bakire değildi diyerek dava açılır mı?

merhaba eşimle ilk gecemizde benim kanamam olmamıştı. Eşim de beni doktora götürdü. Doktor da muayenesi sonucu benim bakire olduğumu söyledi.Hastaneyi de doktoru da eşim kendi seçmişti. Kendisi ikna olmuştu ve 2,5 yıl bu konu ile ilgili bana herhangi bir şüphesi olduğunu hiç ima bile etmemişti. Şimdi benim bakire olmadığımı iddia eder gibi konuştu. Dava açıldığı vakit belki de bu konuyu gündeme getircek diye düşünüyorum. Davada bu kadar zaman sonra benim bakire olmadığımı iddia edebilir mi ? Doktora gitmemizin üzerinden 3,5 yıl geçti. Aynı doktoru bulup rapor alabilir miyim bilmiyorum. Muayene olduğumda Dr.dan rapor almadık. Dr. eşimin yüzüne beraber konuştu ve bir problem olmadığını böyle şeylerin fizyolojik olarak mümkün olduğunu söyledi. Eşim şimdi belki de bayan doktorun beni korumak amaçlı böyle söylemiş olacağını düşünüyor. Halbuki böyle bişi yok. Bunu ben davada nasıl ıspatlarım. Eşim buna dayanarak beni boşayabilir mi ? Ya da evliliğimizin iptalini sağlayabilir mi ?