Mesajı Okuyun
Old 01-07-2016, 02:24   #1
Konuk

Varsayılan Eski sevgili tehdit

Merhaba
Çok kötü durumdayım kime anlatıcam kime gidicem bilmiyorum bana yardım eder misiniz ? 20 yaşında istemeden biriyle patronumla birlikte oldum hep iğrendim kendimden ama korkumdan kimseue bişi anlatamadım beni bırakmadı hiç okuyordum okulun bitsin ya da biriyle evlen öyle bırakrıım dedi bekledim o arada ara sıra ayrılmaua çalışrım izin vermedi ailesi duydu yalanladı biz bi şekilde devaö ettk ben istemeden devam ettim. Sonra benim okulum bitti o sıralar ben birine aşık oldım gittim ona söyledm aşık oldum diye tehdit etti beni onu öldürmekle aileme söylemeklesi tehdit ettti çocuğunu alıp eski eşine vericem diye tehdit etti.sevdipim adamdan ayrıldım onun yüzünden 5 ay ayrı kaldım ama bu sürede sürekli eski patronumdan ayrılmaya çalıştım kabul etmedi tehdit etti yine. Ve sonunda dayanamaz duruma geldim kardeşim de öğrendi onun da desteğiyle dik durdum ayrılıyorum dedim beni işe yerleştirmişti gitti müdürlermle konuştu işten öıkarın dedi sevdipim adamı bulup herşeyi anlattı herkese anlatmya da devam ediyor işten çıktım onun yüzünden evden dışarı çıkamıyorum tehdit ediyor hakaretler küfürler havada uçuşuyor telefonumu açamıyorum ailem duyacak diye korkuyorum annem babam duyarsa ölürler ne yapmam lazım kime gitmem lazım yardım edin çok güçlüler daaha önce başka bir akrabasının savcılığıa ulaşan tecavüz olayını bile kapttılar o yüzden savcılığa gidemiyorum ama ölümle tehdit ediyor işimden etti hayatımı elimden aldı başka bi işe girince orada da rezillik çıkaracak ne yapmam lazım yardım edin lütfen