Mesajı Okuyun
Old 21-11-2002, 22:57   #45
Av.Mehmet Saim Dikici

Sayın meslektaşım,

Aşağıdaki alıntıya dayalı olarak yazmak zorunda kaldım. Umarım muhataplarınızdan birisi ben değilimdir. Benim bu konudaki yazılarıma lütfen bir daha bakınız. Ben ne fetişist, ne masonik örgüt özentisi, ne de şekilciyim..

Diğer yandan sayın Çelik bey ile aranızdaki sorun beni ilgilendirmiyor. Ben sadece fikrimi yazdım. Bu konuda adımın geçmesini de izin verirseniz istemiyorum.

Sevgi ve saygılarımla..

Alıntı:
'Bundan sonra, kullandığım çeşitli kelimelerden dolayı önce Sayın Tikici'nin ve sonra da ilk muhatabım Sayın Çelik'in oldukça dokunaklı eleştirilerine maruz kaldım. '

Alıntı:
'Sözü daha fazla uzatmayacağım. Diğer arkadaşlardan ricam, bir muhataplarımın avukatlığı kutsallaştıran, baroları mabed yerine koyan, avukatlığın katı şekil şartlarına bağlı olarak kastlaştıran, nişanelerini mukaddes birer fetiş haline getiren mesajlarını okusunlar, sonra da masonlukla ilgili şimdiye kadar öğrendiklerini hatırlamaya çalışıp bir karşılaştırsınlar! Ben bunları söylerken, muhataplarımın mason olduklarını ve bilinçli bir şekilde masonik bir örgüt istediklerini iddia etmiyorum, asla! Ama yukarıda da dediğim gibi, o zaman bu arkadaşların bu konuda söyledikleri ile düşünce yapıları, dünya görüşleri arasında bir çelişki vardır. O zaman da muhataplarımın bu çelişkiyi şu ya da bu yönde gidermeleri gerekmektedir. Saygılarımla...''