Mesajı Okuyun
Old 10-07-2006, 23:37   #42
yargıç isa

Mesaj pardon...

uslubum için özür diliyorum. size karşı bi tutmum yok ama çevremizde öle muhabettler geçmekte sanki biz yapmışız yada biz yapıcaz bu bozuklukları illede sınav. yani avukatların ellerinde bir güç var bu gücü BOZUKLUK ÖĞRENCİDE DEĞİLDİR SİSTEMDEDİR DİYEREK PROTESTO EDEREK KULLANABİLİR. Biz bi protesto yapsak öğrenciyiz ya; ya militan oluruz, ya dersten kaçan, yada başka bişi derler bizim için. Yani biz bişileri değiştiremeyiz. Nereye çekseler oraya gitmek durumundayız. ADALETN SİYASETTEN AYRILMADIĞI BİR ÜLKEDE SINAV-MÜLAKAT LAFININ BİZİ NASIL KORKUTTUĞUNU LÜTFEN ANLAYIN.

iğneleyici bi şekilde konuşmak istememiştim ama öyle anlaşılmış TEKRAR ÖZÜR DİLİYORUM. Başta öğrenci zannetmiştim o yüzden hatalarım olabilir öğrenci arası konuşma die...

yazıda kendimce bir çözüm yazdığımı hatırlıyorum. Belki dikkat çekmemiş olabilir. Avukat olarak bizden daha çok deneyime sahipsiniz. Biz daha lise öğrenciliinden yeni geldik. İstediğimiz sadece sizden kalıcı çözümler. Sınav gibi geçici çözümler diil. Yada sınavı kalıcı çözüm haline getirecek çözümler...

bU sefer uslup hatası yapmama yada yanlış anlaşılmama dileğiyle,iyi akşamlar cevap verdiğiniz için teşekkürler.