Mesajı Okuyun
Old 01-04-2009, 22:26   #7
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Konuk
yanıtlarınız için teşşekürler.Size bir sorum daha olucak yanıtlarsanız sevinirim.Eşim sahit olarak anesini babasını kardeşini yapmış.ben zaten 6 yıldır ailesiyle anlaşamıyorum ben hiç sevmediler onların sahitliği nekadar inandırıcı olur cevaplarınızı bekliyorum saygılar

Sayın Katılımcı;

Olaylara ilişkin bilgi ve görgüsü olan kimler varsa tanık olarak gösterilebilirler ve mahkemece dinlenebilirler. Tanık delili zaten taktiri delilerden olup, çok yakın akrabalar yeminsiz olarak dinleneceklerdir.

Siz de aynı biçimde en yakın akrabalarınızın bilgi ve görgüye dayalı ifadelerinden yararlanabilirsiniz.

Eşinizin şiddet eğilimli olduğunu ve size şiddet uyguladığını ve ayrıca madde bağımlılığı olduğunu kanıtlamanız halinde hakimin çocuğun velayetini babaya vermesi düşünülemez.

Dinlenen tanık ifadelerinin gerçeği yansıtmadığını ve yanlı ifadeler olduğunu; kabul etmediğinizi belirtisiniz.

Sayın Katılımcı;

Neden bir avukatın DOĞRUDAN desteğini almıyorsunuz?

Davanızın takibinde, delillerin mahkemeye sunumunda ve yapılacak itirazlarda ve davanızın ispatında bir meslektaşımızın bire bir desteğini almanız YARARINIZADIR.

Maddi durumunuz elverişli değil ise, bulunduğunuz yer il barosundan tarafınıza avukat tayin edilmesini isteyiniz.

Saygılar.