Mesajı Okuyun
Old 27-02-2011, 10:45   #1
Konuk

Varsayılan 33 Yıllık Evlilik/Toruna Bakmak İçin Evden Ayrılma Kusur Sayılır Mı?

33 yıllık evliyim..31 yaşında ikiz kızlarım var.eşimle severek evlendik.geçen yıllar içinde önce ben daha sonra eşim birer kez boşanma davası açtık.boşanmak istemediğimiz için davalar düştü. bu kez eşim yine boşanma davası açtı.sebep benim hasta olan torunuma bakmak için kızımın yanına gitmem.bu arada kızım da eşinden boşandı.büyük bir şehirde yalnız yaşamaya çalışıyor.ayrıca kendisi epilepsi hastası.ve çalışıyor.eşim kızımızın yakınımıza gelmememsi nedeniyle tüm ilişkisini kesmiş durumda.. bana da çocuğumun yanında olmam için izin vermiyor.bu nedenle ben de kızımın yanına gittim..giderken bana "evi terk edersen seni boşarım dedi" ben de nasıl istersen dedim...yıllarca çalıştım bir evimiz var...ev çocukların üzerine intifa hakkı ise kocamın üstüne...ben bu eve yazın torunumla gelip kalmak istiyorum...alt katı yazın kiraya veriyoruz...yani ev müsait...bu arada kocam "senden boşanınca tabi ki evleneceğim..sen tansiyon hastası bir adamı yalnız bırakıp gittin .."
ben ise 57 yaşından sonra yıllarca çalışıp tüm kazandığımı kendisine verdim..şimdi ortada kaldım...
boşanmak istemiyorum..avukat tutmadan hakime boşanmak istemediğimi söylesem dava düşermi...
teşekkür ederim.

not.bu arada eşimin beni aldattığı tanıklarla sabit.