Mesajı Okuyun
Old 24-04-2010, 19:06   #5
burakhukuk_06

Hocam, öncelikle burada şahsım adına kimseyi suçlamıyorum.İkinci olarak benim burda dile getirdiklerim üniversite öğrencilerinin genel görüşüdür.Eğer bu düşünce yanlışsa ki öyle ifade ediyorsunuz o halde bu konuda üniversitemizin bir önlem yada bilinçlendirme adına birşeyler yapması gerekir.Benim burda bahsettiklerim emin olun öğrenci motivasyonunu ve azmini kıran düşünceler..Sınavlara gelince bu konuda danışman hocamla da çok konuştum,bazı yöntemler denedik ama yine aynı sonucu aldım.Elimden geleni yaptığımı düşünüyorum.ama hala olmuyorsa demekki bu sorunun benden başka bir kısmı da var..Gerçekçi olmayı seven biriyim ve tekrar belirtmek istiyorum ki para politikası düşüncesi öğrencileri^n büyük kısmında mevcuttur zaten yılbaşında yapılan ankete bakılırsa bunu görebilirsiniz..Burada üniversitemi küçümsemek,ya da kötülemek gibi bir düşüncem yok.Ben bölümümden de hocalarımdan da aldığım eğitimden de gayet memnunum..Dilerseniz bu konuyu boş bir zamanınızda yüzyüze de konuşabiliriz.Saygılarımla