Mesajı Okuyun
Old 12-04-2013, 13:31   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Konuk
merhabalar...
eşimle 2008 yılında evlendik 2010 yılında ayrıldık fakat boşanmadık henüz. bu evlilikten bir oğlumuz var. eşim ailesine cok düşkündü onlar için beni çok kez karşısına aldığından son 2 aymızda geçimsizliğimiz oldu çok ciddiye alınmayacak problemlerde olsa bi anda kopukluk oldu. son günlerde eski kız arkadaşıyla konuştuğunu farkettim kızı tersliyordu meajlarını banada gösteriyor ve gerekn cevbı veriyordu.ayrıldığım sabah kızla ilgili küçük bir tartışmamız oldu ve ben ailemi ziyaret edicem diyerekten evden oğlumla ayrılcağımı söyledim.oda eşyalarını topla git dedi. sadece oğlumu aldım cıktım evden.1 ay sonra mahkeme açtı. diğer kızla birlikte olduğunu öğrendiğimden inada bindirdim bir süre boşanmak istemedim. sonra düğün yapmışlar evime yerleşmiş ve hamile kalmış. sonradan boşanmauyı kabul ettim fakat tazminat istedim o yüzden mahkememiz uzadı temyize gitti. 3 sene sonunda karar geldi fakat dava düştü. nafakam kesildi. kadın 2. cocuğuna hamile. oğlum babasını görmek istemiyor oda zaten almıyor. avukatım nafaka. zina ve boşanma davası acalım dedi fakat 6 bin gibi yüksek bir fiat cıkardı o yüzden 5 aydır dava acamıyorum. yol gösterebilirmisiniz.

Eşinizin maddi durumu iyiyse, zina sebebiyle yüksek maddi ve manevi tazminat alabilirsiniz. Bu nedenle 6.000 TL vekalet ücreti çok değildir. Avukatınızın katkısı ile, hem hak kaybına uğramazsınız hem de gerek nafaka gerekse tazminatlar bakımından kazançlı çıkarsınız.