Mesajı Okuyun
Old 26-03-2007, 22:20   #124
calikusu_kamuran

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
Bakın buna sevindim işte.

Değerli Üstadım, barışmamıza sevindiğimi itiraf ediyorum, önemlisi şu ana kadar bana kızgın olduğunuzu düşündüğümü de itiraf ediyorum, insanlarla kırgınlık yaşamaktan da nefret ediyorum ve kendimi kötü hissediyorum çünkü ben ağırlıkta önce suçu kendinde arayan bir insanım, en son ihtimal olarak ve karşı tarafta alenen kötü maksat görünce ancak haklılığıma inanabildiğimi de itiraf ediyorum. Sonuç olarak, inanın SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Ben ağırlıkta Syn. Av. Armağan Konyalı Üstadımdan etkilendiğimi beyan etmeliyim, çok farklı bir tarzı var, içinde bir kırgınlık taşıyamayan bir insan olduğunu düşünmeye başladım ve hayata(olumsuzluklara bile) mizahi bir bakış açısı var ve böylece insanlara karşı olumlu yönde etkisinin daha çok olduğunu görmeye başladım, en azından benim için öyle. Böyle bir yaklaşımın insanlara karşı daha etkili olduğunu düşünmeye başladım.

Ve Av. Mehmet Saim Dikici" ye: Saygıdeğer Üstadım, biz(yani ben) henüz çaylağız, ve Siz Üstadlarımızın bizlere çok fazla katkılanızın olacağını itiraf etmeye bile gerek görmüyorum, kanıt gerekmez yani bunun için. Ama nolur doğrudan olumsuz bir eleştiri yerine mizahi bir tarz katarak eleştiriniz bizleri. Yani olumsuz eleştirsek bile yüzümüz güler ise, emin olun o eleştirinin altında bir olumsuzluk aranmıyor, aksine iyiniyet kolaylıkla aranıyor. YAZILARIN GÜLÜŞÜ TEBESSÜMÜ YOK Kİ, veya SES TONU YOK Kİ.....

Syn. Av. Mehmet Saim Dikici" nin de bize(bana) karşı iyiniyet besliyor olmuş olduğunu görmekten ne çok mutlu olduğumu İÇTENLİKLE İTİRAF EDİYORUM.

Saygılarımla Değerli Üstadım.