Mesajı Okuyun
Old 13-08-2009, 14:13   #297
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan ege
uzman gibi görünüp cevap vereyim bu arada,

bunca yıllık tespitlerimle sabittir ki; ( gerek boşanma davalrı içinde gördüğüm kadınlar , gerek yakın çevremde gördüğüm kadınlar, gerek 20 yaşından önceki gençkızlar, gerek 40 yaşından sonraki kadınlar için toptan geçerlidir)

1)bütün kadınların ruhunda bir miktar sarışın kedi vardır.
2) bütün kadınlar ilgi görmeyi "aşk" falan sanarlar ve ilgiye aşık olurlar.
3)bütün kadınlar kendileri ilk zamanlardaki ilgilerini göstermeselerde mutlaka artan bir ivme ile "ilgi" beklerler.
4)bütün kadınlar ilgi gördükleri için, gördükleri ilgiyi bir başka "ilgisizliğe" değişmezler.

bu yüzden kadınları algılamak mümkün değil

o zaman sayın sizler siz 3 ay boyunca çiçek almamkla zaten hatalısınız, heryerde demeti 5-10 liraya satılan çiçekten eve giderken bir tane alıverin, unutmamak içinde haftada bir size hatırlatma yapması için telefonu ayarlayın
yine haftada bir elbisenin kısa olduğundan, dekoltenin çok olduğundan sözedin,
yine hafta bir iş konuşması yaptığı bir erkek için "seni ne çok arıyor" gibi bir laf edin ama sakın üstelemeyin.
sabahları da , ne kadar nemrut olursa olsun, bugün çok güzelsin! deyiverin yada aldığı kilonun ona yakıştığını ama bir kaç kilo verirse daha sağlıklı olacağını söyleyin.

bir denemkte fayda var)
sonuçları 1 ay sonra görelim

Sayın ege, evli, iki çocuklu ve eşinin kafasında çiçek paralayan biri değilseniz bizi kandıramazsınız! Değil mi supernaturel?

Burası KHS değil haklısınız ama zaten ben de bir oraya bir buraya derken kendimi adliyede hissettim. Bu yüzden geldik mi diye sordum. Nur Hanım'ın uyarısıyla uyandım sigara yasağını ihlal etmedim vb.

Şimdi gerçek bir uzman cevaplayacak mı?