Mesajı Okuyun
Old 20-08-2008, 10:46   #154
Gülümse

Varsayılan devam

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Sayın Nur Deniz, Bırakmak için bırakmayın, özenti için de bırakmayın, demişsiniz. İyi de o zaman ne için bırakayım? Bu forumun rüzgarı olmasa belki hiç niyet de etmeyecektim. Halihazırda, esen rüzgarın yerinde etkisiyle ve akıl yolu ile, sağlık namına hareket etmek niyetim.

İlk güne denize karşı köy kahvaltısı ile başladım, üstüne üstlük tüm olumsuz(!) güzelliklere rağmen, kahvaltıda da hiç aramadım--, kokusunu zaten içerken bile özlediğim yok. İki arada bir derede başlamışım zaten, iki arada bir derede de bırakmaya kararlandım.

Sigarayı bırakmanın en uygun zamanı sizin bıraktığınız zamandır. O yüzden devam Demirel, devam demiyeceğinizi hissetiğiniz an yardım istemeyi unutmayın.

Tamam ben baştan beri tıbbi ya da bırakmayı destekleyen kuruluşları öneriyorum, ama bu eşiniz kızınız oğlunun ya da yakın bir arkadaşınız olabilir. Önemli olan size destek olmaları.

Mesela beni arayabilirsiniz Ben sizi gayet güzel destek çıkarım...

Sigara içmeden geçirdiğiniz tüm zamanınız tüm gayretiniz size rehber olsun. Kendi çabanıza ve emeğinize duymanız gereken saygıyı da unutmayın.