Mesajı Okuyun
Old 19-08-2008, 23:30   #153
Nur Deniz

Varsayılan :))

Hiç kimse size ne yapacağınızı söylemesin değil mi?? Kimse de sizi kontrol etmesin, siz ne zaman ve nasıl duracağınızı zaten bilirsiniz..Sağlık filan da çok korkutmaz bence sizi , bunlada başetmeyi bilirsiniz.. Anca özgürlük , bilmiyorum yazım tarzınızdan bunu hissettim, evde yeter mi yetmez mi düşüncesi gibi.. Beni de en çok rahatsız eden konu bittiği zaman alınana kadar bir kaç kere başkasından istemek zorunda kalmıştım.. Öyle düşman filanda değil, Çok yakın arkadaşım olmasına rağmen beni kısıtladı, sinir oldum. Bu derece beni hiç bir şey bağlamamalı diye düşündüm. Çünkü açlığa, susuzluğa, uykusuzluğa , yalnızlığa dayanmak mümkün ama bu ucuz , ayaklatı varlık her yerde..
Harikasınız bence..O yüzden söledim, sadece kendiniz için yaparsınız,
Hem kavgada yumruk sayılmazmış, sayıp durmayın kaç tane içtiğinizi bence, karar verirken olur böle diye düşünüyorum, vicdan azabıda çekmeyin .. Dediğim gibi o SON SİGARA maçın sonu olacak ve siz bunu tuşa getireceksniz
Ben eminim bunu yapacak biri daha var burda ama şimdilik sempatizan davranıp uzak oynuyo. Az kaldı C... Bey, Ben sizin içerken bakıp düşündüğünüzü biliyorum.
Sevgiler