Mesajı Okuyun
Old 09-04-2007, 16:03   #36
Av.Gülsüm Sezen

Sevgili Turan Kardeşim;
Cevabım gecikmiş olabilir, malum, asıl mesleğim KORSAN GÜZİN ABLACILIK olmasına rağmen-neyse ki isim benziyor biraz- ; bu iş hayır işi olduğundan, evde ekmek-süt bekleyen bebelere bakmak için ek iş olarak davalara giriyorum; kusura bakmayın, ancak döndüm Bana kim yardım edeceeeeeeeeeeeekk- arada çıldırırım böyle, alınmayınız

Gelelim sadete, saadete -hep biz gidiyoruz, iade-i ziyaret diye birşey yok zaten bunlarda -... Leblebi yerken su içiyor olmanız faydalıdır efendim., ancak bir şartla: Leb demeden leblebiyi anlıyorsanız..Evet bu şart gerçekleşmiş ise; siz bu kelimeyi duyduğunuzda dahi susarsınız, sus pus, sis olursunuz v.s. Su hayattır efendim. Ne demiş atalarımız: Su için, su içirin..Sudan babam çıksa içerim v.s.

Arkadaşınızın meselesine gelince; dostluk fedakarlık ister efendim. Onu kurtarmak size düşer. Arkadaşınız hayatınızı bir metropolde idame ettiriyorsa; zaten pek sorun yok, tavuk olmaz etrafında; ancak piliçler olabilir, onlar da anlamaz zaten.. Yok, ben karşılaşırım bir şekilde diyorsa; hemen Horozlar Kıraathanesi'ne gidin arkadaşınız için.. Orada kümesler birliği başkan ve yardımcıları bulunur. Burası Türkiye ya, inkar edilse de ata-erkillik söz konusu Onlarla konuşun ilan yapsınlar..Kurtulursunuz..Bu arada ŞUNU BELİRTMEMİŞSİNİZ; TAVUK DİŞİ Mİ, ERKEK Mİ?

DUMURCAKLA KALIN EFENİİİMMM...