Mesajı Okuyun
Old 31-08-2008, 18:55   #302
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

İyi gidiyorum bencede , sayenizde. 16 gün oldu, ve ramazan ayı geldi, daha kolay olacak artık, en azından gözümün önünde uyaran olmayacak..

Ama nolur kötülerken yıllardır nefesimizle içimize çektiğimizi hatırlayıp, şimdi arkasından lanet yağdırır durumunda olmayalım.

Olumlu telkinler bekliyorum herkesten.

Napalım, alışkındım ve seviyodum ve keyif alıyodum, şimdi 16 günde tüh kaka diyemem, daha zamanı var...

Biliyor musunuz sevgili Nur Deniz,

Size de, bocalamanıza da hayranım. Ender olarak yenildiğiniz olduysa da bırakın söylemeyin, benim bırakamadığımı itirafıma yönelik beyanım, dürüstlük beyanından çok, olsa olsa kolaycılığımın ikrarıydı, o kadar.

Biliyor musunuz, bir daha "hiç" içmeyin. 16. gün, ertesi günün saat 15.00'inde bocalamalarına yenik düşen birinin gözünde bir ömüüürrr kadar uzun

Biliyor musunuz, yaşadığınız kaotik durumla hala kavgalı olmanıza hayranım. Bu hem kararlı,hem dirayetli olduğunuzu gösteriyor. Canınız sıkıldıkça gelin bu forumda kavga edin, canınız kime istiyorsa sataşın Ama, içmeyin.

Sayın Karaca çok güzel bir tanımlamada bulunmuş. Gelinen aşamada, siz artık, "gerçek" bir savaşçısınız. Muharebe meydanının ortasına dek bir biçimde geldiniz. Kendi eyleminizle teslim olmayın. Hem ucuz, hem de affedilmesi güç bir mağlubiyet olur. Çünkü insanın başkalarını değil ama, kendi yanlışını affetmesi çok zor.

Biliyor musunuz:

Bence siz başaracaksınız.

Veeee;

İdolüm olacaksınız