Mesajı Okuyun
Old 13-09-2008, 13:57   #23
Gülümse

Bilgisayarımızı seçerken dikkat etmemiz gereken tek şey, bilgisayarımızı hangi alanda kullanmak istediğimizle bağlantılıdır.

Ben kendimce Mac kullanmayı tercih etmemin nedeni, anlaması ve çalışılması kolay olan bir bilgisayar olduğu içindi. Önünde oturduğumda kendimi aptal gibi hissetmediğimden hem bilgisayarımla hem de kendimle gurur duyardım...

Ama şimdilerde mac yani apple kullanmamın en büyük nedeni hızı... Günlük hayatımda hızlı olan her teknolojik aleti red ederken apple sırf hızından dolayı tercih ediyorum...

Hatta mac air'ler hafifliği ile beni cezbetmesine ramen sırf Macbook Pro'mdan hızı nedeniyle vazgeçmedim... Hiç pc'im olmadığı için size bir kıyas yapamayacağım ama... Bundan iki sene önce kullandığım bilgisayarımdan bu bilgisayarım dört kat daha hızlı... Bu hız kullandığım programlara ve bilisayarım kullanım kapasitesine göre düşmeyip sabit kalması da ayrı tercih nedenim... En yakın arkadaşımın içinde çok program var bir sürü bilgilerim var o yüzden bilgisayarım yavaşladı sözcüğü benim için yabancı kelimelerden bir tanesi...