Mesajı Okuyun
Old 21-09-2004, 12:54   #20
Av. Adil Giray ÇELİK

Sayın Aslan, Değerli Katılımcılar;

"İngiliz Kadını Otel Odasında Bastılar" başlığı bana çok itici geldiğinden midir nedir, bu konuya yeterli ilgiyi gösteremedim. Sayın Aslan'ın çekilme kararından çok geç haberim oldu.

THS de tüm hukukçu ve katılımcıların çok özel olduklarını bilmekle ve gözlemekle birlikte geçen zaman içerisinde bilerek ve bilmeyerek çok özel katılımcılar arasında iletişim kazaları olmuştur ve olmaktadır...

Öncelikle Sayın Aslan'ın ve bazı arkadaşların olaylardaki objektif değerlendirmeleri ile bazı katılımcıların özellikle olaylara sübjektif değerlerle ve kişisel yaşadıkları olaylarla bakmaları bu kazalara neden olmakta.

Sayın Aslan'ın duygularını gayet iyi anlıyorum. THS nin yoğun katılımcıları arasında, geçen zaman içerisinde benzer sıkıntılar yaşanmış ve yaşanmaktadır. Ancak kendisi, kendisini yakından takip eden değerlerini ve bilgilerini paylaşmak isteyen kişilere karşı da sorumludur. Mahallenin vefakar, cefakar bahçıvanı
mahallenin haylaz çocuklarına kızarak mahalleyi terk edemez. Mahalle sakinlerini çiçeklerin güzelliğinden mahrum etmeye hakkı yoktur. Olamaz.

Bahçıvan haylaz çocuklara da çiçekleri sevdirmek zorundadır.

Bir düşünürün dediği gibi "Bin çiçek açsın, bin fikir yarışsın".

Aman bahçivanlara zarar vermeyelim. Günümüzde o güzelim çiçekleri yetiştirecek o kadar az bahçivan kaldı ki...