Mesajı Okuyun
Old 11-02-2007, 16:00   #9
Av.Ergün Vardar

Acil

Alıntı:
Yazan bozoli
şimdi öncelikle avukatların bile yalancı şahitlikliklerine tanık olduğum için mahkemelerde yalan söyleyen insanların olduğunu belirtmek istedim. konuya sadece kendi tarafımızdan değil farklı yönlerden de her türlü ihtimali düşünerek yakalaşmalıyız fikrini anlatmak istemiştim hepsi bu. konuyu farklı yönlere çekmeden asıl tartışmaya ve arkadaşımızın sorusuna cevap bulmaya çalışsak daha iyi olur bence
Sayın bozoli mesleğinizin başında çok şeylere şahit olduğunuz anlaşılıyor!Yalancı şahitlik malumunuz suçtur.İfade tarzınıza göre hemen yargılamayı bitirip,bazı avukatların yalancı şahitlikleri konusunda karar vermişsiniz.Meslektaşımızızın sorusuna bir cevap vererek "ödeme"beyanından bahsetmişsiniz.Ben de "parayı ödedim"şeklinde beyanda bulunulduğu zaman ispat külfetinin yer değiştiştirdiğini belirttim.Bu durumu umarım anlamışsınızdır.Cevap verenler meslektaşımızın sorusunu ayrıntılı bir şekilde cevaplamışlar,sağolsunlar bizleri de aydınlatmışlar.Fakat siz öyle bir cevap veriyorsunuz ki yanlışı da kabul etmiyorsunuz.Yanlış üstüne yanlış olmuyor.Kusura bakmayın daha fazla yazabilirdim ama çocuklar "hadi baba "diye söylenip çekiştiriyorlar,sağlıcakla kalın.