Mesajı Okuyun
Old 16-10-2006, 22:19   #12
kağanulaş

Valla kötüyü övmek gibi olmasın ama ben bayıla bayıla içiyorum. İçmeyenlere saygım var, onların da içenlere saygı göstermesini istiyorum. Önceden sigara içmeyenler düşünülmezdi, onlara haksızlık yapılırdı, sigara içenlerin dumanına maruz kalırlardı; şimdi de bence içenlere saygısızlık yapılıyor. Bİz de hep böyledir zaten bir problemi çözmek için yok sayarız. Şimdi sigara içen kimse yokmuş gibi hre yerde yasaklanıyor. İyi yasaklayalım da ben içiyorum o ne olacak? Sigarayı yasakladınız diye ben bırakmadım ki. Sigara içenlerin de düşünüldüğü düzenlemeler yapılmasını istiyorum ben. Mesela şehirlerarası otobüslerde sigara yasaklandı, tiryakiler mola yerlerinde normalden çok daha fazla sigarayı normalde içtiklerinden çok daha hızlı içiyorlar. Bu yasak sigara içenlerin de menfaatine deniyor ama sigara içenler daha kısa sürede daha çok ve hızlı sigara içtikleri için bu işten çok daha fazla zarar görüyor. Mesela sigara içilebilen seferler konulsa bu iş kolaylıkla çözülebilir. Sayın site adminleri de forum alanlarını sigaralı ve sigarasız bölümlere ayırabilir mesela