Mesajı Okuyun
Old 28-06-2006, 09:28   #8
Semra

Yanılıyorsunuz Dipondi... Herşeyden önce doğru tektir. Zaten birden fazla olsaydı doğru olmaktan çıkardı. Siz farklı inanış ve görüş açılarını doğru kavramıyla karıştırıyorsunuz.
Doğrunun ne olduğunu merak etmişsiniz. Bunu anlatmak benim için bir zevk. Ancak kuracağım cümlelerin yanlış anlaşılmamasını umut ediyorum.
1) Bir erkek 250 gr kanı kimseye göstermek zorunda değil diye istediği gibi cinsel yaşamını sürdürüyor. Eğer bunun bir ihtiyaç olduğunu öne sürerek yapıyorsa aynı ihtiyaç kadınlar içinde geçerli......... Sanırım daha fazla açmama gerek yok. Siz eğitimli bir insansınız anlamışsınızdır.
2) Önemli olan çiftlerin birbirine olan tutumu, samimiyeti....... Yine daha fazla açıklama yapmama gerek olmadığını düşünüyorum.
3) İnsan kadın yada erkek insandır. Bekarette kadın ve erkek için aynı önemi taşır........Yine daha fazla açıklamıyorum.
4) Birinin bekaret zarına sahip olmaması onun illede birisiyle beraber olduğu manasına gelmez ki zaten konuyu açan arkadaşınızda bundan bahsetmişti....
Siz neye inanırsınız bilmiyorum ama doğru şu ki bekaret gibi bir nedenden dolayı kadınların yaşadığı bu acımasız zulüm sona ermelidir.