Mesajı Okuyun
Old 09-11-2006, 16:13   #4
ömer adaleti

Varsayılan Hiç Bir Adalet Benim Adaletim Olmayacak

Merhaba Yağmur ve Armağan bey

Çok teşekkür ederim, yaşadığım acıya ortak olduğunuz için,kızımı cennet'e uğurlayalı bugün tam 136 gün oldu,her yolculuğun bir dönüşü var derler ama bu yolculukta kızımın dönüşü olmayacak,en çok beni sarsan da bu, bazan bunu tersinden düşünüyorum acaba kızım başka bir yerden, Dünya denilen yere uğurlandıda orayamı dönüşü oldu.Tıpkı bizlerinde döneceği gibi,Gökçen bana Allahın bir hediyesiydi, herkesin evladı gibi.

Hiç bir ana babanın yaşamı kendisine ait değildir,yalnızca çocuklarına aittir,şu anda gözlerini kapayıp 2 dakika için kendini benim yerime koyabilecek bir insan tanımıyorum,bir an öyle düşünseniz bile tüyleriniz diken diken olur,düşünmemek için kafanıza başka şeyler sokmağa çalışırsınız,çıldıracak gibi olursunuz.Allah kimseye böyle acı yaşatmasın.

Ama şu da bir gerçek ki hiç kimse ''benim başıma böyle bir şey gelmez'' diye düşünmesin,bende üstüme konduramazdım,bende diğer insanlar gibi bu toplumdaydım,bende diğer babalar gibi kızımı tehlikelere karşı uyarırdım,hatta gün gibi hatırımda elektirik kazaları konusunda özellikle uyarmıştım ve kızım bunu çok iyi biliyordu,ama şunu bilmiyordu ki dondurma almak için gittiği bir bakkal'ın dış kapısına elektirik akımı geçtiğini,ve bu iş yerini çalıştıran gayri insani yaratıklarında bu elektirik kaçağından haberleri olduğunu,kızımdan yarım saat öncesine kadar 2 küçük çocuğun daha bu kapıda çarpıldığını ama onların spor ayakkabı giydiği için olayı hafif atlattıklarını,bakkalı uyaran çocuklara,yaratıkların - ''Hadi Hadi saat geç oldu evinize gidin size ne kapıdan'', dediğini,yine aynı şekilde 2 gün önce kapının altından geçen elektirik kablosu için kendisini uyaran ve - ''buradan kapıya elektirik geçer birisinin canına sebep olursunuz'' diyen bir vatandaşada - ''Senin ne işin var gitsene köyüne'' diye terslediğini(bu insanlar aynı bu şekilde savcıya ifade verdiler)

Nereden bilebilirdi minik Gökçen'im,bilseydi o minik ellerini o kapıya uzatırmıydı,bilseydi dünya markası bir dondurma firmasının reklamlarına aldanıp gidermiydi o bakkala,bilseydi ülkemizde kaçak akım rölesinin zorunlu olduğunu ama TEDAŞ ın denetim yapmadığı için(elektirik parası ödemez iseniz elektiriğinizi kesmeğe anında gelirler) bir çok yerde kaçak akım rölelerinin takılı olmadığını,bilseydiki Atatürk ün kurduğu cumhuriyette insan hayatının çok ucuz olduğunu ve suçluların içeriye bile girmeden; babasının iş yerinin karşısında ,hiçbir şey olmamış gibi satışlarına devam edeceklerini. Bütün bunları bilseydi minik GÖKÇEN gidipte o kapıyı açmak için dokunurmuydu ?

Evet ben biliyorum kızım gelmeyecek artık ama kızımın sitesinde www.gokcengocer.com tüm bu duyarsızlıklara ve yaratıklara karşı savaş açtım,tek başıma kalsamda bu savaşımı sonuna kadar götüreceğim ve kazanacağım,Ülkemde başka Gökçen'lere kıyılmaması için mücadele edeceğim,Gökçen'in sayfası bir çok taşı yerinden oynatacak zamanı geldiğinde bunu herkes görecek ölmediğim müddetçe bu mücadeleme devam edeceğim.Mahkemenin bu yaratıklara vereceği ceza benim adaletim olmayacak''HİÇ BİR ADALET BENİM ADALETİM DEĞİLDİR'' benim adaletim olması için Gökçen'imin bana geri verilmesi lazım ki burada bile ailecek çektiğimiz acıların hakkı kalır eğer varsa bu adaleti yerine getirecek merci,ben çektiğim acıların karşılığını helal edeceğim.Buradan beni destekleyen,savaşımda benim safımda yer alan herkese teşekkür ederim.Umarım başka Gökçen'lere kıyılmaz,başka ocaklara ateşler düşmez bundan sonra.