Mesajı Okuyun
Old 03-05-2010, 17:04   #1
Konuk

Varsayılan eşim madde bağımlısı mahkemede çocuklar için nafaka istemedim şimdi isteyebilir miyim

iyi günler ben 12 yıllık evliydim 27 01 2009 da şiddet gördüğümden dolayı birde eşimin madde bağımlısı olmasından dolayı ayrıldım iki oğlum var biri 12 diğeri 5 yaşında anlaşmalı ayrılacaktık dilekçede herşeyi kabul edip imzaladı fakat mahkeme günü nafakadan vaz geçti sorun çıkarmaması için ben nafaka istemedim bu çocuklar içindi.ben zaten tazminat ve nafaka istemedim.çocuklara nafaka vermiyor.çocukların velayeti bende madde bağımlısı olduğu için çocuklarımı göstermeme gibi bir imkanım olabilirmi yada polis eşliğinde gösterebilirmiyim? mahkemede de çocuklara nafaka istemediğimden dolayı şimdi birşey yapabilirmiyim?ayrıca hafta sonları çocukları alıyor akşam geri getiriyor geldiklerinde çocukların psikolojisi bozuk ve hırçın oluyorlar çocuklar istemediği halde orda kalmalari için zorluyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim ben çalışmıyorum ev hanımıyım ailemin yanında kalıyorum şimdiden çok teşekkür ederim