Mesajı Okuyun
Old 11-08-2009, 07:17   #127
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bundan iki sene önce printerın teklemeye başlayınca çalıştığım şirketten printerımı tamir ettirmelerini rica ettim. Tamir yerine bana yeni bir printer getirdiler.

Eskisi ne kadar çalışkan bir printersa bu o kadar şımarık ve tembel bir printer çıktı.

1. Canı istemezse dökümanı dökmüyor... (Özellikle bunu benim acelem olduğu zaman yapmayı adet edinmiş durumda)

2. Bazen dökümünü almak istediğim değil daha önceden dökümünü almayı başaramadığım dökümanı kağıda aktarıyor.

3. En çalışkan en hamarat olduğu sırada birden nedensiz bir şekilde durup düşünmeye başlıyor. (Özellikle son sayfa ya da son beş sayfada duruma yeteneği var)...

4. Network üstündeki diğer bilgisayarları canı istediği zaman görme, canı istemediği zaman küsme özelliğine sahip.

5. Aynı oyunu servistekilere de yapıp eve döndüğünde uzun süre küsen bir printer...

Eh böyle bir printera güven olur mu? İşim gereği printerım elim kolum ayağım. O yüzden gidip eve daha iyi ve artı özellikleri olan bir printer daha aldım...

Sonuç; Bizim kıskanç ve şımarık printer, bir gün bile teklemedi... Gel çık işin içinden...

Sevgili Gülümse(NOT:A.P burda olmadığından yerine vekaleten bakıyorum)

bakıyorum printerdan çok çekmişsiniz geçmiş olsun evladım ahh ah anaları babaları böyle miydi bir print tuşuna basardın şakakadanak çıkarırlardı.Yeni nesil hem çok asi hem de daha küçük.Acep recep sorun bundan mı kaynaklanıyor? neyse bizi neden değil yani hatice değil netice ilgilendiriyor.
size tavsiyelerim şunlardır;

1)ilk önce ufak bir tehditler başlayın mesela eğer bu dökümanı yazmasan seni yine tamirciye götürürüm tüm vidalarını söker diye

2)eğer birinci madde de yetmezse artık onu kullanmayacağınızı hurdalığa kendi ellerinizle bırakacağınızı belirtin.Psikolojik açıdan onun için tam bir baskı olur

3)hala direniyorsa bence hafif bir sarsıntı yaşamasını sağlayarak gözünü korkutabilirsiniz

4)hala direniyorsa depesine(tepesine) bir çekiç vurup pekmezini akıtmanızı tavsiye ediyoruz. Yerine yenisi artık gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

saygılar...
yetiş bacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu