Mesajı Okuyun
Old 19-12-2006, 03:13   #60
AV.SİNANKARA

Karar Benİm NİŞanlim Da Ben Gİbİ Hukukcu

Benim nişanlımda benim gibi hukukcu şimdi nişanı mı bozayım bu düşünce yanlış neden?
iki insanın kafası uyduktan sonra frekanslar tuttuktan sonra hiç bir poblem olmaz bide. hatta şunu diyebilirim aynı meslekten olmanın cok avantajları var
evlilikte zaman gectikce iş yogunlugu nedenıyle paylaşımlar azalıyor bu duruma aynı meslekten oldugunda çözüme kavuşmuş oluyor . bir dava üzerine saatlerce konuşa bilirsiniz. bu sizin paylaşımınızı arttıtır sakın eskılerın dedıgıne bakıpta aldanmayın eskıler hep der aynı meslekten olanla evlenme niye kavga olurmuş neden birbirine üstünlük taslama durumu var ben senden daha iyi avukatım deyip böbürlenmek oluyormuş boşversene senın rakıbın en yakınındakı karın olsun onıunla birlikte yarış bundan daha iyi birşey varmı aynı kulvarda koşuyorsun. şahsen kendim okul döneminde 5 yıl beraberlikten sonra nişanlandım ve hukukculukta adımlarımızı hep beraber attık bütün sınavlarda yan yana girdik bir sınavda farklı sınafta düşmüştük yine yaptım yapacagımı aynı sınıfta sınava girdik ha bu cok önemli mi,size göre degildir belki ama bana göre hayatın asıl anlamı çünkü ruh ikizini bulmuşsun ve hep ay konumdasınız hiç ayrılmadan koca 5 yılı berabe ümid ediyorz kı bir roblem cıkmazsa bir ömür boyu hukukcu olarak kalmayı planlıyoruz