Mesajı Okuyun
Old 14-07-2010, 20:26   #58
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Sn Hades,
Sanıyorum ben anlatamadım, açık öğretimde hukuk bölümü açmayı düşünen ben değilim.

Üstelik açılmış olsa da girmeyi düşünmüyorum.

(Bu konuda size katılıyorum hatta, eğitim, sağlık ve adaletin en yüksek derecede eğitime tabi tutulması kanaatindeyim.)

Benim mesajlarım eğitim sistemine (buna üniversiteler de dahil) göndermeydi.

''Yapamazsın, olamazsın, beceremezsin'' diye diye çocuklarımızın bütün becerilerini bitiren bu eğitim sistemi yerine, bireysel çabalarla daha etkin olabileceklerini düşünmekten de kendimi alamıyorum. Siz de takdir edersiniz ki bu da benim görüşüm.

Bir tek benim söylemimle bölüm açılmayacağı gibi, açılacak bölümlere de bu tür tartışmaların etkisi olacağını da düşünmüyorum.

Yazmaya devam ettikçe sanıyorum mesajlar kişiselleşecek, bu nedenle yanıt yazarsanız, ben de yanıt yazmazsam lütfen saygısızlık olarak nitelendirmeyiniz.

Saygılarımla...

Bana yönelik yazılan şeylere cevap vermek gibi kötü bir alışkanlığım var; aksi takdirde şahsınızı hedef alıp size yönelik bir yazıyla konuyu kişiselleştirmek gibi bir amacım yok...

Neyse... Oscar Wilde ne demiş: "Ne kadar çok kişi benimle aynı fikirdeyse, o kadar çok yanıldığımı düşünürüm." Dolayısıyla paylaşımınız için teşekkürler

Saygılar...