Mesajı Okuyun
Old 01-08-2013, 01:10   #3
Konuk

Varsayılan oturum hakki

Cevabiniz icin tesekkürler, aklima takilan son bir soru net olarak söylemeniz mümkünmüdür bilmiyorum,aklima takilan ben bu ay kursa baslayacagim icin kursumun geri kalanina eksiksiz devam ettigimi belgeleyip daha önce katilmis oldugum kursumun ilk kuruna gittigimi sorunsuz gectigini ispat edebilirsem sizce olumlu bir etki olurmu oturumum uzatilirmi kurs devam süresince yoksa hadi iki yada üc ay uzatiyorum gibi birseyle karsilasirmiyim tekrar tesekkürler.

Bir kızım daha var ve suan türkiyede ve ben kizimi almanyaya getirecegim (kizim 12 yasinda ).Almanyaya getirdigimde mevcut adresimde ikamet ettigim Zaman yasinin Kücük olmasi sebebiyle okul icin bir yazi yada herhangi bir cagri gelirmi yoksa normal vize ile geleceginden okula kayit islemi veya herhangi bir islem yapilirmi.Acikcasi kizimi aile birlesimi olmadan normal vize ile getirip ikamet ile almanyada okul ve bunu takip eden diger islemleri gerceklestirebilirmiyim.Yani almanyada okul kayiti yapilmasi icin pasaportta oturum müsadesimi gerekli.Normal vizeyle gelirse velayeti bende oldugundan kizimin ve kardesi alman vatandasi oldugundan bende orada yasadigim icin bana tanindigi gibi oturum Hakki taninirmi.Cok tesekkürler.