Mesajı Okuyun
Old 02-12-2002, 01:05   #6
Armağan Konyalı

Sayın Av.Adil Giray Çelik,

Çağrınızı sevinçle okudum. Bu kadirşinas davranışınız için sizi kutlarım.

-----------
Ancak hemen belirtmeliyim ki, bu sitenin gizli kahramanı tek bir kişidir ve ADMİN adıyla bilinir.

Elbette ben ve bazı üyeler kendisine yardımcı olmak istedik
ama internet konusundaki teknik bilgimizin Admin kadar iyi olmaması nedeni ile yeterince yardımcı olamadık. Yardımlarımızın sitenin varlığındaki yerini oran olarak belirtmek gerekirse yüzbinde bir gibi sıfıra yakın bir oran söz konusudur. Bu yardımı yaparken Sayın Admin'de yarattığımız sıkıntılar, yaptığımız yardımdan fazladır. Bu da hesaba katılırsa, yardımlarımız eksilerde dolaşmaktadır. :-)

Özetle, THS nedeniyle minnet duymamız gereken sadece ve sadece Admin'dir. Başkası yoktur.

Bu vesile ile kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

---------

Toplantımızın herkes açısından sevindirici olacağını umuyorum.
Neden böyle düşündüğümü bilmiyorum ama toplanacağımıza seviniyorum.

Bazan eski okul arkadaşlarımızla toplanıyoruz. Gündem olmuyor. Herkes yeni öğrendiği fıkrayı, eskiden kalma anısını, kahkahasını koyuyor ortaya. Kimisi hiç bir şey anlatmıyor; sadece gülümsüyor. Bize bu da yetiyor.

Toplantımızın gündemi olmaksızın sadece katılım adına katılmak verimli olmasa da, sevindirici olacaktır.

Okuldan arkadaşlarla genellikle içkili yemeklerde toplanıyoruz. Yemek sonrasında bir barda geç saatlere kadar sohbete devam etmek de keyifli oluyor. Aynı biçimde, 21 Aralık toplantısından sonra, dileyenler bir chat odasında sohbeti koyulaştırabilirler.

Chat odasının adresini belirlemek için üyeler öneri getirsinler.
Sessiz sakin, çoluk çocuğun gelip rahatsız etmeyeceği bir oda önerilirse, gelecek günlerde de hukukçuların ziyaret ve sohbet edecekleri bir klup binası inşa edilmiş olur.

21 Aralık güzel bir gün olacak.... Umut doluyum... Sayın Giray sayesinde.

Saygılarımla

Bir Dost